Kredyt MdM w Millennium

Bank Millennium bierze udział w programie kredyt Mieszanie dla Młodych od 14.04.2014 roku. Jest jedną z instytucji, do której razem z dokumentami o kredyt hipoteczny można dołączyć wniosek o dofinansowanie w ramach wsparcia na zakup pierwszego lokum.

Jakie korzyści oferuje nam Millennium w MdM?

Korzyści jest dość sporo, a mianowicie największą zaletą jest 0% prowizji za udzielenie kredytu MdM. Bank rozpatrując zdolność kredytową bierze pod uwagę wiele źródeł dochodów m.in. z umów o pracę, stałych rent, czy emerytur, umów cywilnoprawnych, kontraktów. Obsługa kredytu odbywa się w jego oddziałach lub przez internet, co jest z kolei bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Można również liczyć na obniżenie marży, jeżeli skorzystamy z dodatkowych usług, jakie proponuje nam bank lub jeżeli wynagrodzenie przelewane jest na konto tejże instytucji finansowej.

Okres kredytowania wynosi od 15 lat do 35lat. Pieniądze wypłacane są jednorazowo bądź w transzach. Raty kredytu MdM są ustalane indywidualnie, mogą być równe lub malejące. W razie, gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji życiowej możliwe jest skorzystanie z 24-miesięcznej karencji, czyli możliwości zawieszenia spłaty kapitału na ten okres. Można również zrobić sobie wakacje i odroczyć spłatę jednej raty w roku. Walutą, w której można zaciągnąć kredyt Mieszkanie dla Młodych jest PLN.

Wysokość raty kredytu i jego oprocentowanie ustalane są indywidualnie dla każdego klienta i zależą od wielu czynników, takich jak wkład własny. Przykładowo w banku Millennium zaciągając kredyt na 180 000,00 PLN na zakup mieszkania o wartości 220 000,00 PLN na 30 lat, przy ratach równych marża wynosi 2,69%, prowizja 0% a RRSO 4,810%, wysokość raty takiego kredytu to 903,50PLN. Aby dowiedzieć się dokładnie, jakie wyliczenia będą obowiązywały dla konkretnego klienta najlepiej udać się do placówki banku lub zadzwonić na infolinię i zapytać o kredyt MdM. Konsultanci na pewno udzielą nam szczegółowych informacji i rozwieją wątpliwości.