Kredyt MdM w Eurobank S.A.

Jeżeli myślisz o dofinansowaniu swojego kredytu hipotecznego rządowym programem MdM możesz udać się do Eurobanku SA. Od dnia 19.05.2014 roku bank ten udziela kredytu MdM. Jest jedną z 14 insytucji finansowych wspierających ten program.

Dlaczego kredyt MdM w Eurobanku SA?

Jeżeli skorzystamy z produktów dodatkowych możemy liczyć na obniżenie marży od 1,99% w ofercie „Niski procent dla Młodych”. Istnieje także opcja zmniejszenia prowizji, ale tylko dla wniosków złożonych do 9.01.2017 roku oraz umów kredytowych podpisanych do 31.01.2017 roku. Przy spełnieniu tych warunków prowizja zmaleje z 2% do 1,5%. Minimalny okres kredytowania to 15 lat, a maksymalny 30 lat. Przy zawieraniu umowy w ramach kredytu MdM wybieramy raty równe lub malejące. Zgodnie z naszymi preferencjami. Jeżeli klient złoży wniosek o kredyt hipoteczny w placówce eurobanku i podpisze umowę kredytową otrzyma kartę rabatową Home Profit. W jej ramach będzie mógł korzystać z rabatu nawet do 50% w wybranych sklepach. Karta wydawana jest bezterminowo i bezpłatnie. Rabaty obejmują 700 sklepów. Szczegóły dostępne są na stronie eurobanku.

Poszczególne warunki kredytu Mieszkanie dla Młodych należy ustalać indywidualnie z bankiem. Dofinansowanie obejmuje tylko kredyt w złotówkach. Jego minimalna wartość musi sięgać przynajmniej 50% wartości nieruchomości. Są to warunki niezbędne do zaciągnięcia kredytu MdM. Należy pamiętać, że na wysokość raty wpływają różne czynniki. Aby sprawdzić całkowity koszt kredytu oraz dofinansowania dla siebie niezbędna jest pomoc doradcy eurobanku. Przykładowo przy kredycie zaciągniętym na 30 lat, w ratach równych, przy wartości nieruchomości 220 000,00 PLN oraz kwocie kredytu 180 000,00 PLN- RRSO wynosi 4,716%, marża 2,46%, prowizja 2% a rata 879,18 PLN. Powyższe wyliczenia nie obejmują wyżej wspomnianych promocji ani warunków przy korzystaniu z usług dodatkowych. Może mieć również inne wartości dla konkretnego klienta. O szczegóły pytajmy w placówkach eurobanku.