Kredyt MdM w BOŚ BANK S.A.

Własne mieszkanie czy dom jednorodzinny to marzenie wielu młodych osób. Jego spełnienie jest teraz bliższe, dzięki rządowemu dofinansowaniu w ramach MdM. Jednak, aby mieć możliwość skorzystania z dopłat należy sprawdzić, które banki przystąpiły do programu. Obecnie jest ich 14. Na liście tej znajduje się BOŚ SA. Pełen wykaz zamieszczono na stronie Banku Gospodarki Krajowej. Kredyt MdM w BOŚ Banku można zaciągnąć od 31.03.2016 roku.

Dlaczego kredyt MdM w BOŚ SA?

Ma on jeden z najdłuższych okresów kredytowania MdM- od 15 lat do aż 35 lat. Bank daje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych do 3 miesięcy w roku. Spłacać możemy w ratach stałych bądź malejących. Kredytowanie nawet do 90% nieruchomości. Jeżeli skorzystamy z dodatkowych produktów możemy liczyć na obniżenie marży. Tymi produktami mogą być np. ROR, karta kredytowa czy pakiet ubezpieczeń. Warto więc zastanowić się nad takimi rozwiązaniami. Szczegóły należy ustalać indywidualnie. Wysokości rat mogą się różnić dla poszczególnych klientów. Na to ile pieniędzy oddamy bankowi ma wpływ również wielkość wkładu własnego, historia kredytowania i wiele innych zmiennych. Im dłuższy okres kredytowania, tym więcej trzeba spłacić. Naszym dużym atutem dla banku z pewnością jest nieskazitelna historia kredytowania.

Przykładowo, jeżeli w Banku Ochrony Środowiska zaciągniemy kredyt na 30 lat, na kwotę 180 000,00 PLN przy wartości nieruchomości 220 000,00 PLN oraz ratach stałych, to RRSO wyniesie 4,417%, marża 2,4%, prowizja 2% a rata 872,89 PLN. Z tych wyliczeń wynika, iż jest to jedna z lepszych ofert na rynku, której warto się przyjrzeć. Nie brano tu pod uwagę żadnych promocji ani opcji z korzystaniem z dodatkowych usług. Jak zatem widać warunki nawet dla takich samych założeń mogą się różnić. Należy udać się do banku i indywidualnie ustalić raty i oprocentowanie w kredycie MdM. Nowa pula rusza już od stycznia 2017 roku. Kredyt MdM można zaciągnąć jedynie w złotówkach. Bank akceptuje różne źródła dochodu.